2-6 ay kalıcı saç düzleştirme işlemi

düzleştirme reklamı

DÜZLEŞTİRİCİ SIKÇA SORULAN SORULAR
1.Ürün nereden geliyor ?
– Ürünümüz Fransa’dan gelmekte olup tüm Avrupa ülkelerinde ve Amerika’da yaygın olarak kullanılan ve Avrupa birliği sağlık bakanlıkları onaylı,kalitesi test edilmiş yıllardır yurt dışında olup ülkemizde ilk bizim kullandığımız bir üründür.
2.Ürünün mevcut ürünlerden farkı nedir?
– Diğer ürünler gibi (defrize keratin brezilya fönü ) pis bir kokusu yok.Uygulamada sürekli taramaya lüzum yok.Kesinlikle keratin breZilya fönü gibi fön çekmeye duman altında kalmaya gerek olmadan saçla ısı teması yapmadan saçı düzleştiriyoruz.(Saça en çok temas eden ısı zarar verir).Ürünün en büyük kolaylığı ise işlem süresi diğer işlemler gibi 1-2 saat arasında sürmüyor sadece 15 dakikada sonlanıyor.
3.Saçıma zarar verir mi (dökme,yanma )
-Kesinlikle ürünün böyle bir etkisi yok.Ürün saçın canlı olan kısmı köklere etki etmiyor zaten etki etse köklerden çıkan yeni saçlar kıvırcık değil düz olması gerekirdi.Saçta herhangibir yıpranma veya yanma kesinlikle söz konusu değildir.
4.Ürünü uyguladıktan sonra saçım ne kadar düz kalacak her zaman yaptırmam mı lazımm?
– Saçlarınız uzadıkça alttan orjinal kıvırcık veya dalgalı saçınız çıkmaya devam edecektir.Saçınızın uzunluğuna göre 1.5-2-3 ay hatta uzunsa 6 ay bile düz kalabilir..Alttan uzayacak orjinal kıvırcık saçınızın düzleştirici yapıldıktan sonraki düz saçınızın uzunluğunu yakalama süresine bağlı olarak kişiye göre değişecektir.(ayda saç 1.2 cm uzar ona göre hesaplayabilirsiniz) Yani 6-7 cm saçı olan kişi rahatlıkla 2 ay düz kullanabilir.
5.Düzleştiriciden sonra saçım hep aynı mı kalacak.Kalıcı şekil mi Kalıcı düzlük mü ?
-Tabii ki hayır. Biz kalıcı şekil değil kalıcı düzlük sağlıyoruz.Kıvırcık saçlarda şekillendirme işlemi birinci aşama kıvırcık saçı düzleştirme ikinci aşama sağa sola geriye öne şekil verme.Biz bu ürünle birinci aşamayı ortadan kaldırıyoruz.Direkt ikinci aşamaya sizi geçirip zaman kazandırıyoruz.
6.Ürünü biz evde uygulayabilirmiyiz ?
– Hayır.Ürün profesyonel bir ürün olup sadece ürünün eğitimini almış profesyonel kuaförlerin kullanımı içindir.
7.Düzleştirme işlemi için saç kesimi şart mı Siz de neden saç kestirmeliyiz?
– Hayır değil.Ama bazı kıvırcık saçlarda yapılan hatalı kesimler belli olmuyor.Düzleştirme işleminden sonra ise hatalar ortaya çıktığından saç kesimine ihtiyaç doğuyor.Bizim saç kesimimizin farkı ise biz kafa ve yüz şeklinize göre size özel bir kesim yapıyoruz.Dolayısıyla size özel dikim takım elbise konforunu saçta yaşamanızı sağlıyoruz.
8.Kullanıcılar memnun mu ?
Facebook beğen sayfamızda kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz.
9.Bu işlemi uygulamak için randevuya gerek var mı ?
Elbette.Lütfen yaptırmak istediğiniz işlemi belirterek (saç kesimi +düzleştirici gibi ) 05352563636 numaradan randevu alabilirsiniz.

Posted in Genel | Leave a comment